Set de mic dejun, Hermia, 759NRE1108, Platou: 20 x 6 x 3 cm (2 bucăți), Multicolor
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283800131
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
182 Lei
Solicită mai multe informații
Set de mic dejun (14 piese)
Farfurie intinsa: 20 x 20 cm (6 piese)
Platou servire: 20 x 6 x 3 cm (2 piese)
Platou mare: 15 x 12 x 3 cm (2 piese)
Bol: 6 x 6 cm (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Greutate | 9.22 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Multicolor |
| Numar bucati/set | 14 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |