Set de mic dejun, Hermia, 430KSV6137, Platou: 22 x 11 x 3,5 cm (2 bucăți), Multicolor
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684284106669
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
212 Lei
Solicită mai multe informații
Set de mic dejun (14 piese)
Farfurie: 20 cm (6 piese)
Platou servire: 22 x 11 x 3,5 cm (2 piese)
Bol: 10,5 x 10,5 x 3,5 cm - 150 ml (4 piese)
Farfurie branzaturi: 13 x 13 x 3,5 cm (2)
Caracteristici
| Lungime | 22 cm |
| Lățime | 11 cm |
| Înălțime | 3.5 cm |
| Greutate | 4.75 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Multicolor |
| Numar bucati/set | 14 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |