Set de mic dejun, Hermia, 430KSV1369, Platou: 25 x 11 x 3,5 cm (2 bucăți), Albastru/Alb
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684282833284
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
223 Lei
Solicită mai multe informații
Set de mic dejun (14 piese)
Farfurie: 19 cm (6 piese)
Platou servire: 25 x 11 x 3,5 cm (2 piese)
Bol: 10,5 x 10,5 x 3,5 cm / 150 ml (6 piese)
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 11 cm |
| Înălțime | 3.5 cm |
| Greutate | 4.75 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Albastru; Alb |
| Numar bucati/set | 14 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |