Set de lămpi de masă, Opviq, 780SGN4745, Crem
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283519644
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
228 Lei
Solicită mai multe informații
Set de lămpi de masă (2 piese)
Capac PVC
Marime: 15 x 15 x 31 cm (2 piese)
Dimensiunea capacului: Ø15 h:15 cm
Lungimea cablului: 100 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 15 cm |
| Lățime | 15 cm |
| Înălțime | 31 cm |
| Greutate | 0.97 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Crem |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |