Set de coșuri din pâslă, YLC473, Crem
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684282554974
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
126 Lei
Solicită mai multe informații
Set de coșuri din pâslă (2 piese)
Latime: 32 cm Inaltime: 40 cm (1 piesa)
Latime: 30 cm Inaltime: 30 cm Adancime: 30 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 32 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 0.74 kg |
| Material | Poliester |
| Culoare | Crem |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Tip produs | Set |