Set de coșuri din pâslă, YLC469, Multicolor
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684282554936
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
156 Lei
Solicită mai multe informații
Set de coșuri din pâslă (3 piese)
3 piese
Latime: 32 cm Inaltime: 40 cm (1 piesa)
Latime: 30 cm Inaltime: 18 cm Adancime: 22 cm (1 piesa)
Latime: 37 cm Inaltime: 25 cm Adancime: 27 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 32 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 0.55 kg |
| Material | Poliester |
| Culoare | Multicolor |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Tip produs | Set |