Set de baie, L'essentiel Maison, PZR-060, Gri
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684283590742
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
115 Lei
Solicită mai multe informații
Set de baie (5 bucăți)
Marime: 6,5 x 22 x 18 cm (1 piesa)
Marime: 31 x 10,5 cm (1 piesa)
Marime: 17,5 x 7 cm (1 piesa)
Marime: 12,5 x 7 cm (1 piesa)
Marime: 2,5 x 13 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 6.5 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Înălțime | 18 cm |
| Greutate | 1.62 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Numar bucati/set | 5 piese |
| Tip produs | Set |