Set 6 farfurii intinse Floral, InArt, Ø26 cm, ceramica, multicolor
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252247787
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Set
6 farfurii intinse
Caracteristici
| Înălțime | 3 cm |
| Diametru | 26 cm |
| Greutate | 3.75 kg |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Multicolor |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Romantic |