Set 3 decoratiuni Monkey, Mauro Ferretti, 13x14x19.5 cm, polirasina, auriu
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609371349
Alege un alt produs disponibil
Setul include:3 decoratiuni cu model diferit, fiecare cu dimensiunile 13 x 14 x 19.5 cm.
Caracteristici
| Lungime | 13 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălțime | 19.5 cm |
| Greutate | 1.7 kg |
| Material | Polirasina |
| Culoare | Auriu |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Tip produs | Decoratiune |
| Stil | Glam |