Set 2 scaune suprapozabile, Kihzie, L.68 l.63 H.91.5, otel, gri
Stoc epuizat • Brand Maison • Cod 5949161545546
Alege un alt produs disponibil
Realizat in structura de otel vopsita in camp electrostatic. Include perna din textilina cu protectie impotriva decolorarii si a umezelii. Suprapozabil.
Setul este format din 2 scaune: L.68 l.63 H.91.5 cm.
Caracteristici
| Lungime | 68 cm |
| Lățime | 63 cm |
| Înălțime | 91.5 cm |
| Material | Otel |
| Culoare | Gri |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |