Set 2 scaune pentru tesara/gradina Reef, 56x56x70 cm, aluminiu, negru/gri
În stoc furnizor • Brand Maison • Cod 5949364906342
Livrare curier - 50 Lei (7-13 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 09.04 - Miercuri 15.04
1.532 Lei
Realizat din structura solida de aluminiu vopsita in camp electrostatic. Sezutul si spatarul sunt realizate din benzi de piele si include perna imbracata cu tesatura Sunbrella impermeabila si cu protectie garantata impotriva decolorarii.
Caracteristici
| Lungime | 56 cm |
| Lățime | 56 cm |
| Înălțime | 70 cm |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Negru; Gri |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |