Set 2 prosoape de maini 50x90 cm, 100% bumbac, Saheser, Bağlamalı Kilim Beige
În stoc furnizor • Brand Saheser • Cod 8681875118629
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 06.05 - Vineri 08.05
Livrare locker - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 06.05 - Vineri 08.05
89 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 50x90 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Culoare | Bej |
| Densitate | 550 gr/m² |
| Material produs | Bumbac |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Tip produs | Set |
| Imprimeu | Cu model |