Serviciu de masa, Hermia, 710KTP9736, Farfurie: 23 cm (6 bucăți), Alb/Auriu
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684282829355
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
1.621 Lei
Solicită mai multe informații
Serviciu de masa (26 de piese)
Farfurie intinsa: 27 cm (6 piese)
Farfurie: 23 cm (6 piese)
Farfurie adanca: 21 cm (6 piese)
Bol: 16 cm (6 piese)
Platou servire: 24 x 20 x 3 cm (1 piesa)
Platou mare: 28 x 15 x 3 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 3 cm |
| Greutate | 15.58 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Alb; Auriu |
| Numar bucati/set | 26 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |