Serviciu de masa, Hermia, 710KTP3690, Farfurie: 21 cm (6 bucăți), Multicolor
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283619771
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
1.861 Lei
Solicită mai multe informații
Serviciu de masa (27 de piese)
Farfurie intinsa: 24 cm (6 piese)
Farfurie: 21 cm (6 piese)
Farfurie adanca: 23 cm (6 piese)
Bol: 16 cm (6 piese)
Platou servire: 24 x 20 x 3 cm (2 piese)
Platou mare: 32 x 15 x 3 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 3 cm |
| Greutate | 15.58 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Multicolor |
| Numar bucati/set | 27 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |