Serviciu de masa, Hermia, 710KTP3683, Farfurie: 20 x 20 cm (4 bucăți), Crem / Albastru
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283619702
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
503 Lei
Solicită mai multe informații
Serviciu de masa (16 bucăți)
Farfurie intinsa: 24 x 24 cm (4 piese)
Farfurie: 20 x 20 cm (4 piese)
Bol: 19 x 16 cm (4 piese)
Bol: 15 x 15 cm (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 24 cm |
| Lățime | 24 cm |
| Greutate | 8.08 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Crem; Albastru |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |