Serviciu de masa, Hermia, 710KTP3607, Farfurie: 20 x 20 x 5 cm (4 bucăți), Multicolor
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8683742451884
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
366 Lei
Solicită mai multe informații
Serviciu de masa (16 bucăți)
Farfurie intinsa: 27 x 27 x 2,5 cm (4 piese)
Farfurie: 20 x 20 x 5 cm (4 piese)
Bol: 15 x 15 x 4,5 cm (4 piese)
Farfurie pentru desert: 19 x 19 x 2,5 cm (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 27 cm |
| Lățime | 27 cm |
| Înălțime | 2.5 cm |
| Greutate | 9.98 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Multicolor |
| Numar bucati/set | 6 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |