Serviciu de masa, Hermia, 430KSV8962, Bol: 14 x 14 x 4,5 cm (4 bucăți), Alb / Antracit
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283059669
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
269 Lei
Solicită mai multe informații
Serviciu de masa (12 piese)
Farfurie intinsa: 25 x 25 x 2,5 cm (4 piese)
Bol: 14 x 14 x 4,5 cm (4 piese)
Farfurie: 19 x 19 x 2,5 cm (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 2.5 cm |
| Greutate | 5.7 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Alb; Antracit |
| Numar bucati/set | 12 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |