Serviciu de masa, Hermia, 387GRP1397, Farfurie: 16 x 16 x 4 cm (4 bucăți), Multicolor
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283872909
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
1.029 Lei
Solicită mai multe informații
Serviciu de masa (12 piese)
Farfurie intinsa: 25 x 25 x 2 cm (4 piese)
Farfurie: 16 x 16 x 4 cm (4 piese)
Farfurie pentru desert: 21 x 21 x 2 cm (4 piese)
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 2 cm |
| Greutate | 5.89 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Multicolor |
| Numar bucati/set | 12 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |