Serviciu de masa, Hermia, 387GRP1396, Farfurie: 20 x 20 x 4 cm (6 bucăți), Multicolor
În stoc furnizor • Brand Hermia • Cod 8684283872893
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
835 Lei
Solicită mai multe informații
Serviciu de masa (26 de piese)
Farfurie intinsa: 25 x 25 x 2 cm (6 piese)
Farfurie: 20 x 20 x 4 cm (6 piese)
Bol: 15 x 15 x 4.5 cm / 250 ml (6 piese)
Farfurie pentru desert: 20 x 20 x 2 cm (6 piese)
Platou servire: 25 x 25 x 2 cm (1 piesa)
Platou mare: 31 x 31 x 2 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 2 cm |
| Greutate | 9.5 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Multicolor |
| Numar bucati/set | 26 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |