Serviciu de masa 18 piese Madison Malindi, Tognana, portelan, alb/negru
Ultima bucată • Brand Tognana Porcellane • Cod 8056444482522
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 08.04 - Marți 14.04
285 Lei
Setul contine:
6 farfurii plate 27 cm
6 farfurii adanci 20 cm
6 farfurii desert 19 cm
Caracteristici
| Lungime | 36.5 cm |
| Lățime | 24 cm |
| Înălțime | 28.5 cm |
| Greutate | 10.49 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Alb; Negru |
| Numar bucati/set | 18 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Modern |