Serviciu de masa 18 piese Edge Iris, Andrea Fontebasso, portelan, multicolor
Stoc epuizat • Brand Andrea Fontebasso • Cod 8056444482003
Alege un alt produs disponibil
Se poate folosi in cuptorul cu microunde si se poate spala in masina de spalat vase.
Setul contine:
6 farfurii plate 27 cm
6 farfurii adanci 18.5 cm
6 farfurii desert 19 cm
Caracteristici
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 21 cm |
| Înălțime | 27.5 cm |
| Greutate | 10.97 kg |
| Material | Portelan |
| Culoare | Multicolor |
| Numar bucati/set | 18 piese |
| Tip produs | Set |
| Stil | Floral |