Scaun pliabil pentru gradina Jenny, Bizzotto, 40x53x88 cm, otel, alb
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836095649
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni:
Cadru din otel cu tratament pentru uz exterior (e-coating), finisaj mat cu vopsea pulbere
Produsul se poate plia
Inaltime sezut: 45 cm
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 53 cm |
| Înălțime | 88 cm |
| Greutate | 5 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Scaune |
| Stil | Modern |