Scaun pentru gradina/terasa Savana, 67x59x91 cm, aluminiu, negru/gri
În stoc furnizor • Brand Maison • Cod 5949364907790
Livrare curier - gratuit (6-12 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
895 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 67x59x91 cm |
| Lungime | 67 cm |
| Lățime | 59 cm |
| Înălțime | 91 cm |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Negru; Gri |
| Tip produs | Scaune |
| Stil | Modern |