Scaun pentru gradina, Noemi, Bizzotto, 58x61x74 cm, ratan/rachita, albastru
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836014800
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Este potrivit pentru exterior
Nu expuneti mobilierul la lumina directa a soarelui si la umiditare
Inaltime sezut: 43 cm
Inaltime brate: 63.5 cm
Caracteristici
| Lungime | 57 cm |
| Lățime | 65 cm |
| Înălțime | 81 cm |
| Greutate | 3.78 kg |
| Material | Ratan |
| Material produs | Ratan; Rachita |
| Tip produs | Scaune |
| Stil | Rustic |