Scaun Industrial, Homla, 83x64x82 cm, metal/piele ecologica, negru
Stoc epuizat • Brand Homla • Cod 5904183850108
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Potrivit pentru sufragerie sau bucatarie.
Perna pentru sezut din piele ecologica.
Necesita asamblare.
Greutate maxima suportata: 120 kg
Caracteristici
| Lungime | 83 cm |
| Lățime | 64 cm |
| Înălțime | 82 cm |
| Material | Piele ecologica |
| Culoare | Negru |
| Material produs | Metal |
| Tip | Cu brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Scaun |
| Stil | Industrial |