Scaun dining Alba, 75x68x80 cm, aluminiu, negru/gri
În stoc furnizor • Brand Maison • Cod 5949364905567
Livrare curier - gratuit (6-12 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
519 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 75x68x80 cm |
| Lungime | 75 cm |
| Lățime | 68 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Negru; Gri |
| Tip produs | Scaune |
| Stil | Modern |