Scaun de bar Pablo, Actona, 50x53x114 cm, rotativ, tesatura structurata/otel, bej
Stoc epuizat • Brand Actona • Cod 5713941379382
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material
Material tapiterie: material textil structurat, 93.8% poliester reciclat / 6.2% nailon
Rezistenta la abraziune (test Martindale): >70.000 cicluri
Tip tapiterie: tesatura Caso, bej, cod 3.
Material picioare / baza: otel, finisaj cu vopsea pulbere cu textura natur
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltimea sezutului este ajustabila: 63 - 84 cm
Lungime sezut: 45 cm
Adancime sezut: 40.5 cm
Inaltime brate: 15.5 cm
Inaltime brate de la podea: 77 cm
Latime brate: 2.6 cm
Adancime brate: 23 cm
Inaltime spatar: 33 cm
Inaltime picioare: 58.5 cm
Culoare baza / picioare: negru mat
Baza rotativa (functie swivel)
Mecanism de reglare cu piston cu gaz
Certificat FSC™
Produsul necesita asamblare.
Greutata maxima suportata: 110 kg
Documente și instrucțiuni
- N/A PDF (1.63MB) Descarcă
Caracteristici
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 53 cm |
| Înălțime | 114 cm |
| Greutate | 11.1 kg |
| Material | Otel |
| Culoare | Bej |
| Material tapiterie | Tesatura structurata |
| Tip | Cu brate |
| Pentru | Bar |
| Tip produs | Scaun de bar |
| Stil | Modern |