Scaun de bar Grace, Actona, 55x46x88.5 cm, poliester/lemn de stejar, gri deschis
Stoc epuizat • Brand Actona • Cod 5705994888232
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material
Material tapiterie: material tesut plat, 100% poliester
Rezistenta la abraziune (test Martindale): > 25.000 cicluri
Tip tapiterie: tesatura Corsica, gri deschis, cod 40.
Material picioare / baza: lemn de stejar, finisaj cu lac pe baza de nitroceluloza
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 65.5 cm
Lungime sezut: 38 cm
Adancime sezut: 39 cm
Inaltime brate: 22.5 cm
Inaltime brate de la podea: 86 cm
Adancime brate: 23 cm
Inaltime spatar: 28.5 cm
Inaltime picioare: 61 cm
Culoare baza / picioare: stejar
Produsul necesita asamblare.
Greutata maxima suportata: 110 kg
Documente și instrucțiuni
- N/A PDF (0.06MB) Descarcă
Caracteristici
| Lungime | 55 cm |
| Lățime | 46 cm |
| Înălțime | 88.5 cm |
| Greutate | 6.3 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Gri deschis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Cu brate |
| Pentru | Bar |
| Tip produs | Scaun de bar |
| Stil | Scandinav |