Scaun de bar Conrad, InArt, 45x55x100 cm, fier/catifea, verde
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252198430
Alege un alt produs disponibil
Inaltime sezut: 76 cm
Compozitie material: structura din fier, tapiterie din catifea
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Caracteristici
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 55 cm |
| Înălțime | 100 cm |
| Material | Fier |
| Culoare | Verde |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Scaun de bar |
| Stil | Glam |