Scaun cu spatar reglabil pentru gradina Malito, 61.5x73x108 cm, aluminiu, alb/gri
În stoc furnizor • Brand Maison • Cod 4720001541543
Livrare curier - gratuit (6-12 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
515 Lei
Realizat din structura de aluminiu vopsita in camp electrostatic. Sezutul si spatarul sunt realizate din textilina fina cu protectie UV.
Caracteristici
| Dimensiuni | 61.5x73x108 cm |
| Lungime | 61.5 cm |
| Lățime | 73 cm |
| Înălțime | 108 cm |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Alb/Gri |
| Tip produs | Scaune |
| Stil | Modern |