Scaun bar, Floyd, L.50 l.54 H.109, plastic, bej
Stoc epuizat • Brand Linea Mex • Cod 4720006014189
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Înălțime | 109 cm |
| Greutate | 6 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Bej |
| Tip | Cu brate |
| Pentru | Bar |
| Tip produs | Scaun de bar |
| Stil | Modern |