Scaun Ashley, Bizzotto, policarbonat, 52x52x81 cm, transparent
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836344488
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: policarbonat transparent
Inaltime sezut: 44.5 cm
Caracteristici
| Lungime | 52 cm |
| Lățime | 52 cm |
| Înălțime | 81 cm |
| Greutate | 5.3 kg |
| Material | Policarbonat |
| Culoare | Transparent |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Scaun |
| Imprimeu | Uni |
| Stil | Modern |