Rama foto InArt Rose , 10x15 cm, polirasina, ivoriu/auriu
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252135930
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Dimensiuni fotografie
10x15 cm
Utilizare
1 fotografie
Caracteristici
| Lungime | 14 cm |
| Lățime | 3 cm |
| Înălțime | 24 cm |
| Greutate | 0.39 kg |
| Material | Polirasina |
| Culoare | Ivoriu/Auriu |
| Material produs | Polirasina; Sticla |
| Tip produs | Rama foto |
| Stil | Clasic |