Rama foto InArt Ivy , 10x15 cm, polirasina, alb/ivoriu
Stoc epuizat • Brand InArt • Cod 5207252191189
Alege un alt produs disponibil
InArt creeaza intotdeauna colectii echilibrate din punct de vedere estetic si functional, oferind obiecte unice, cu personalitate, potrivite pentru a transforma o casa intr-un camin.
Dimensiuni fotografie
10x15 cm
Utilizare
1 fotografie
Caracteristici
| Lungime | 22 cm |
| Lățime | 2 cm |
| Înălțime | 28 cm |
| Greutate | 0.42 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb/Ivoriu |
| Tip produs | Rama foto |
| Stil | Vintage |