Rama foto Gaspy, Mauro Ferretti, 20x25 cm, polirasina/sticla, crem
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609371325
Livrare curier - gratuit (25-30 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (25-30 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
124 Lei
Caracteristici
| Lungime | 26.5 cm |
| Lățime | 2 cm |
| Înălțime | 31.5 cm |
| Greutate | 0.87 kg |
| Material | Polirasina |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Rama foto |
| Stil | Glam |