Raft pentru perete WR045, Evila Originals, 33x13x30 cm, aluna/negru
În stoc furnizor • Brand Evila Originals • Cod 8681875990096
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
131 Lei
Caracteristici
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 13 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Aluna/Negru |
| Grosime | 18 mm |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Etajera |
| Stil | Geometric |
| Tip montare | Cu montare pe perete |