Raft pentru perete Ayla, Puqa Design, 60x16,3x14,5 cm, antracit
În stoc furnizor • Brand Puqa Design • Cod 8681875809435
Livrare curier - gratuit (31-33 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 05.05 - Joi 07.05
70 Lei
Caracteristici
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 16.3 cm |
| Înălțime | 14.5 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Grosime | 18 mm |
| Pentru | Hol |
| Tip produs | Etajera |
| Stil | Modern |
| Tip montare | Cu montare pe perete |