Raft pentru perete Aa042, Evila Originals, 2 nivele, 60x13x60 cm, maro
În stoc furnizor • Brand Evila Originals • Cod 8681875137019
Livrare curier - 29 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
123 Lei
Caracteristici
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 13 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Raft |
| Stil | Modern |
| Tip montare | Cu montare pe perete |