Raft multifuncțional din plastic, 242348, 36x23x102 cm, Negru
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684284283292
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
101 Lei
Solicită mai multe informații
Raft multifuncțional din plastic
Marime: 36 x 23 x 102 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 36x23x102 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Lățime | 23 cm |
| Înălțime | 102 cm |
| Greutate | 1.82 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Baie |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | De sine statator |