Raft multifuncțional din plastic, 242347, 54x18x102 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684284283209
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
110 Lei
Solicită mai multe informații
Raft multifuncțional din plastic
Marime: 54 x 18 x 102 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 54x18x102 cm |
| Lungime | 54 cm |
| Lățime | 18 cm |
| Înălțime | 102 cm |
| Greutate | 1.89 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Pentru | Baie |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | De sine statator |