Raft multifuncțional din plastic, 242339, 36x23x40 cm, Gri
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684284283223
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
78 Lei
Solicită mai multe informații
Raft multifuncțional din plastic
Marime: 36 x 23 x 40 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 36x23x40 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Lățime | 23 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 1.05 kg |
| Material | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Pentru | Baie |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | De sine statator |