Raft de perete, Piramit D2K, 35x31x11 cm, Maro antichizat
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684283721627
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
117 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Marime: 35 x 31 x 11 cm
Dimensiunea dintre rafturi: 19 cm
Rafturi cu 2 niveluri
Caracteristici
| Dimensiuni | 35x31x11 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Lățime | 31 cm |
| Înălțime | 11 cm |
| Greutate | 0.71 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Maro antichizat |
| Tip produs | Raft |
| Stil | Modern |