Raft de perete, Hanah Home, Raf289, 33x11x7 cm, Lemn
Ultimele 2 bucăți • Brand Evila Originals • Cod 8684283804658
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
126 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Latime: 33 cm Inaltime: 11 cm Adancime: 7 cm
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 33x11x7 cm |
| Lungime | 7 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 11 cm |
| Material | Placaj |
| Culoare | Lemn |
| Material produs | Placaj |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |