Raft de perete, Hanah Home, Raf286, 13x60x11 cm, Negru
Ultima bucată • Brand Evila Originals • Cod 8684283804627
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
253 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Latime: 13 cm Inaltime: 60 cm Adancime: 11 cm
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 13x60x11 cm |
| Lungime | 11 cm |
| Lățime | 13 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | Negru |
| Material produs | Lemn masiv |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |