Raft de perete, Hanah Home, Raf282, Lemn
În stoc furnizor • Brand Evila Originals • Cod 8684283804580
Livrare locker - 11.99 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
138 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Diametru: 12 cm Inaltime: 1,9 (4 piese)
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Lungime | 12 cm |
| Lățime | 12 cm |
| Înălțime | 1.9 cm |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | Lemn |
| Material produs | Lemn masiv |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |