Raft de perete, Hanah Home, Raf277, 17x20x2 cm, Negru
În stoc furnizor • Brand Evila Originals • Cod 8684283804535
Livrare locker - 11.99 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
175 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Latime: 17 cm Inaltime: 20 cm Adancime: 2 cm
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 17x20x2 cm |
| Lungime | 2 cm |
| Lățime | 17 cm |
| Înălțime | 20 cm |
| Material | Placaj |
| Culoare | Negru |
| Material produs | Placaj |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |