Raft de perete, Hanah Home, Phalaenopsis, 27x30x15 cm, Negru / Nuc Inchis
În stoc furnizor • Brand Cerritos • Cod 8683342203555
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
64 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Cadru: Metal (Grosime: 1,5 mm)
Latime: 27 cm Inaltime: 30 cm Adancime: 15 cm
Deoarece produsul este lemn real, Pot exista diferențe în tonul de culoare și textura lemnului conform fotografiilor.
Caracteristici
| Dimensiuni | 27x30x15 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Lățime | 27 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Material | 100% SPRUCE WOOD (Thickness: 10 mm) |
| Culoare | Negru; Maro inchis |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |