Raft de perete, Hanah Home, Cry038, 22x33x6 cm, Negru
În stoc furnizor • Brand Evila Originals • Cod 8683742881391
Livrare locker - 11.99 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
229 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Latime: 22 cm Inaltime: 33 cm Adancime: 6 cm
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 22x33x6 cm |
| Lungime | 6 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Înălțime | 33 cm |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |