Raft de perete, Hanah Home, Cry001-S, 30x30x6 cm, Negru
În stoc furnizor • Brand Evila Originals • Cod 8683742965305
Livrare locker - 11.99 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
175 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Latime: 30 cm Inaltime: 30 cm Adancime: 6 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x30x6 cm |
| Lungime | 6 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |