Raft de perete, Hanah Home, Brano, 25x23x33 cm, Negru
În stoc furnizor • Brand Cerritos • Cod 8683742828181
Livrare locker - 11.99 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
168 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Marime: 25 x 23 x 33 cm
Produsul poate fi agatat de perete datorita piesei din spate
Caracteristici
| Dimensiuni | 25x23x33 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 33 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |